Aktualitet

Humb jetën një 18-vjeçare në fshatin Mullet të Tiranës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:06 - 18/06/21 |
mapo.al

Ka qenë ora 22:10 minuta e mbrëmjes së djeshme, kur është telefonuar ambulanca, pasi një 18-vjeçare në fshatin Mullet të Tiranës, ka shfaqur probleme shëndetësore.


S.B nuk është ndjerë mirë papritur dhe familjarët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Edhe pse i është dhënë ndihma e parë, 18-vjeçarja ka ndërruar jetë në spital.


Nga hetimet paraprake ka rezultuar se S. B., vuante nga semundja e epilepsisë.

Njoftimi i PolicisëTiranë/Informacion paraprakMë datë 17.06.2021, rreth orës 22:10, në Mullet, ambulanca ka transportuar në spital, për ndihmë mjekësore, shtetasen S. B., 18 vjeçe, e cila nuk është ndjerë mirë.

Me mbërritjen në spital, pavarësisht ndihmës së dhënë nga mjekët, shtetasja S. B. ka ndërruar jetë.

Nga hetimet paraprake ka rezultuar se S. B., vuante nga semundja e epilepsisë.

Lexo edhe :  Durrës/ 81-vjeçari bie në pus dhe humb jetën

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

191


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas