Aktualitet

Humb jetën një pushues në Durrës, pësoi atak kardiak në det
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:08 - 01/07/19 |
mapo.al

Një pushues ka humbur jetën në plazhin e Durrësit. Policia bën me dije se 49-vjeçari, banues në Gjermani, ka pësuar atak kardiak në momentin që ishte në det. Pavarsisht ndihmës së pushuesve të tjerë, 49-vjeçari nuk ja ka dalë të shpëtonte.


Durrës/Informacion Paraprak


Më datë 01.07.2019, rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen, dyshohet arrest kardiak.


Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Etiketa: ,

Pas