Aktualitet

Humb kontrollin, kamioni kthehet përmbys në rrethrrotullimin e Rrogozhinës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:16 - 26/01/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në aksin Rrogozhinë-Lushnje, pranë rrethrrotullimit.Një kamion i madh ka dalë nga rruga, dhe është përmbysur brenda rrethrrotullimit.


Për fat të mirë, drejtuesi ka mbetur i lenduar lehtë.
Ndërkohë që pasojat mund të kishin qënë shumë të rënda, duke parë vendin, dhe fluksin e madh të qarkullimit që ka ky segment.Këto ditë kanë qënë shumë të ngarkuara me aksidente në rrugë, kryesisht për shkak të motit të keq.


 

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas