Aktualitet

Humbën jetën në aksident në Gjakovë, identifikohen 3 viktimat, mes tyre një shqiptare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:31 - 17/04/21 |
mapo.al

Identifikohen emrat e viktimave të aksidentit në Raçë të Gjakovës, ku mbetën të vdekur tre persona.


Sipas mediave kosovare, ndonëse u tha si fillim se viktimat dyshoheshin se ishin nga Shqipëria, rezulton vetëm një prej tyre. Viktimat e aksidentit janë Rokson Domgjonaj, Pjetër Ndrecaj si dhe bashkëshortja e tij nga Shqipëria, Blerina Meqaj.


Në aksident u përfshi vetëm automjeti tip ‘Ford’ ku udhëtonin tre viktima, që u përplas me urën dhe doli nga rruga. Shkak i aksidentit mendohet të jetë shpejtësia tej normave dhe lagështia në rrugë.

Lexo edhe

Aksident me tre të vdekur në Gjakovë, viktimat dyshohen nga Shqipëria
1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas