Aktualitet

Humbi jetën te “Rogner”, përcillet për në banesën e fundit i riu nga Kumanova


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:38 - 13/09/21 |
mapo.al

Përcillet në banesën e fundit i riu nga Kumanova i cili humbi jetën pak ditë më parë tek Hotel Rogner në Tiranë.


Mësohet se në ceremoninë mortore edhe pse nën kufizimet e pandemisë morën pjesë shumë miq të viktimës, kolegë e shokë nga Kosova, Lugina e Preshevës dhe Zvicra.
Kujtojmë se i riu Ajdin Mustafi, emigrant në Zvicër, ra nga ballkoni i hotel Rogner në Tiranë tre ditë më parë.

Siç thuhet, kangjellat e ballkonit kanë qenë të amortizuara. Menjëherë është bërë transportimi për në spital por i riu ndërroi jetë si pasojë e plagëve të marra.

6


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas