Sport

Humbi ndaj Genoas, Ribery befasoi me veprimin pas ndeshjes


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:00 - 11/09/19 |
ro ot

“Nuk është e vërtetë se Ribery është vetëm një blerje mediatike!”. Joe Barone, krahu i djathtë i presidentit të Fiorentinas, Commisso, ka zbuluar një prapaskenë mbi futbollistin francez, që pak nga pak po kap formën e tij më të mirë, edhe pse është në vitet e fundit të karrierës.


“Mund të kishim marrë të tjerë, por donim atë, për faktin se ka eksperiencë dhe është lider, veç karizmatik! Për t’iu treguar se kush është Ribery, po flas për sjelljen e tij pas humbjes me Genoan në kampionat. Qëndroi deri në mesnatë duke u stërvitur në qendrën stërvitore për të nxjerrë inatin e tij dhe mërzinë!”.


 

1

Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas