Aktualitet

Humbja e zgjedhjeve, Basha mbledh drejtuesit e 12 qarqeve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:57 - 27/04/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha do të zhvillojë një takim me drejtuesit e qarqeve. Mësohet se takimi do të zhvillohet në orën 18:30 në selinë blu.


Burime bëjnë me dije se kreu i PD ka thirrur në takime përfaqësues të 12 qarqeve të Partisë Demokratike.


Nuk dihet se çfarë do të ndodh, ndërkohë deri më tani Partia Demokratike ka fituar vetëm në katër qarqe në të gjithë Shqipërinë, Kukës, Shkodër, Lezhë dhe Dibër.1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas