Kryesore

Humbja me Skocinë, Duka mbron Panuccin: Koha e llogoreve nuk vlen për askënd…






               Publikuar në : 13:59 - 12/09/18 |
mapo.al

Kreu i federatës shqiptare, Armando Duka, ka reaguar në rrjetet sociale lidhur me kritikat ndaj trajnerit të kombëtares Christian Panucci, si pasojë e humbjes kundër Skocisë.


Numri 1 i FSHF-së thotë se, kjo humbje nuk duhet të bëhet tragjedi, pasi jemi vetëm në mesin e një rrugëtimi.

Postimi i Aamando Dukës:

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Te gjithe fajin per humbjen e Kombetares ne ndeshjen me Skocine e kishte portieri Strakosha , i cili duket se si edhe shume portiere te tjere , e ka dobesi te madhe daljen nga porta ….???!!!
    Gjithmone ne krosimet nga krahet portieri eshte me i avantazhuar se sa mbrojtesi , pasi ai ka Duart me te cilat eshte ne gjendje te kerceje te pakten edhe 0.5 m me lart se koka e mbrojtesit dhe sulmuesit kundershtar …???!!!

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas