Aktualitet

Humbni peshë me ndihmën e kësaj pije që përgatitet lehtë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:45 - 14/07/19 |
mapo.al

Dëshironi t’i humbni kilogramët e tepërt, por palestra nuk është gjëja e parë që ju vjen në mendje. Për t’i lehtësuar gjërat për të gjithë personat “dembelë”, ekspertët kanë prezantuar një pije krejtësisht natyrale e cila ju ndihmon të humbni peshë.

Kjo pije, sipas ekspertëve, i djegë qindra kalori sepse e shpejton metabolizmin dhe rrjedhimisht kontribuon në procesin e humbjes së peshës.


Përbërësit:
– 2 lugë çaji mjaltë
– 1 lugë çaji kanellë
– 1 gotë ujë (235 ml)


Përgatitja:


Vlojeni ujin dhe pastaj shtojeni kanellën. Mbulojeni dhe lëreni ashtu deri sa të ftohet pak, por duhet të jetë mjaftueshëm e vaktë sa për ta pirë.

1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas