Kryesore

I bardh, i zi, i kuq… ju e hani, por a e dini se çfarë shkakton rrushi?Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:20 - 12/11/18 |
mapo.al

Frutat në stinën e vjeshtës janë të shumëllojshme. Një ndër to është edhe rrushi i cili ka efekte në neutralizimin e celulitit, rrudhave dhe kolesterolit.


Falë efekteve të dobishme që ka në rinovimin e qelizave, rrushi është një aleat i rëndësishëm i bukurisë.


Ja disa nga përfitimet që keni nëse konsumoni rrush:Rrushi është i pasur me antioksidantë


Bën mirë për zemrën


Shërben kundër lodhjes

Lamtumirë rrudhave

Forcon kockat

Kundër ndjenjës së urisë

Ju ndihmon për kapsllëkun


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas