I bënë shenjë për të ndaluar, të riut nga Kosova i grabisin makinën në Milot

Dy të rinj nga Kosova kanë rënë pre e grabitjes në aksin rrugor Milot-Rrëshen. Disa persona të paidentifikuar kanë ndaluar një mjet tip Audi që drejtohej nga M.A.,21 vjeç me pasagjer F.M., 21 vjeç, duke iu marrë makinën dhe më pas janë larguar në drejtim të paditur. Para policisë të rinjtë nga Kosova kanë deklaruar … Continue reading I bënë shenjë për të ndaluar, të riut nga Kosova i grabisin makinën në Milot