Aktualitet

I dashuri afrikan dedikim zemre për aktoren shqiptare: Je ajo që dua
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:21 - 05/11/20 |
mapo.al

Aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, javën e kaluar ka zbuluar lidhjen e saj me futbollistin dhe reperin afrikan, Keith Groeneveld.Kjo romancë u komentua mjaft shumë duke marrë parasysh edhe diferencën që kanë. Artistja tregoi se dashuria është mbi gjithçka dhe se Keith e ka plotësuar atë.


Ka qenë Groeneveld, ai i cili ka ndarë një fotografi përkrah aktores dhe i ka bërë një dedikim emocional.“Dielli im. Ti je ajo që më falë buzëqeshje, ti je ajo që më kë shtyrë të jem version i një personi më të mirë për veten, ti je ajo që ke besuar në mua më shumë se kushdo tjetër, ti je ajo që unë dua”.“Ti je e mrekullueshme dhe një person shumë i dashur me një zemër të madhe. Një bekim nga Zoti. Të dua shumë shpirt”, ka shkruar ai.


<
>
Adriana Matoshi1 Adriana Matoshi2 Adriana Matoshi3 Adriana Matoshi4 Adriana Matoshi5 Adriana Matoshi6 Adriana Matoshi7 Adriana Matoshi8 Adriana Matoshi9

Kujtojmë se Adriana është nënë e katër fëmijëve nga martesa e mëparshme me biznesmenin nga Gjilani, Albert Sylejmani.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas