Kronika

I dërgonte 15-vjeçares foto dhe video nudo, arrestohet polici në Malësinë e Madhe (EMRI)


               Publikuar në : 13:25 - 11/02/19 |
mapo.al

SHKODER – Arrestohet një punonjës policie në Shkodër pasi akuzohej se kishte ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Efektivi i arrestuar është Berhan Bajraktari me detyrë Specialist i Policimit ne komunitet (SPZ) Gruemire, Komisariati Policisë Malësi e Madhe. Mësohet se shefi i policisë e ka marrë në makinë vajzën, e ka telefonuar e madje ka kryer akte të turpshme në bisedat me të në telefon. Denoncimi është bërë nga nëna e vajzës. Ai i dërgonte të miturës edhe foto e video nudo.


E ëma pohon se pasi ka parë pamjet e turpshme, dhe ka folur me vajzën, ka marrë videot e bashkë me të bijën ka shkuar në komisariatin e Koplikut për ta denoncuar por aty askush nuk e ka pritur. Më pas ajo e ka denoncuar edhe në media ku rasti është bërë edhe publik. Më pas policia ka vepruar dhe ka prangosur policin Berhan Bajraktari.

 

Vijon…


Etiketa:

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Hajde polici, hajde(!)
    Kjo eshte Policia me ‘testim’ e Rilindjes?!
    Kam pershtypjen qe iu duhet bere test shendeti mendor para se te merten ne pune apo te behen shefa. Para se te jete cfaredo profesioni policet duhet te jene njetez normal.
    Mbiemri Bajraktari eshte i nderuar. Nga ka ‘mbire’ ky kallamoq?!

    Përgjigju ↓
Pas