ShowBizz

I fejuar dikur, ja reagimi epik i Donald Veshaj dhe Bora Zemanit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:54 - 29/09/19 |
mapo.al

Donald Veshaj u përfol dje për një lidhje serioze të mëparshme me një vajzë nga Durrësi, që kishte zgjatur katër vjet. Mirëpo, aktori i humorit duket se nuk ka mundur dot të qendrojë në heshtje.Ai ka publikuar në “Instagram” një foto, ku shihet sesi i  shtrëngon gjoksin një femër. Kjo e fundit, padyshim që është moderatorja Bora Zemani. Ndonëse nuk e kanë konfirmuar asnjëherë publikisht lidhjen e tyre, Bora dhe Donaldi janë pikasur mjaft herë pranë njëri-tjetrit nëpër ambiente të ndryshme të kryeqytetit. Mesazhi i çiftit të ri është mëse i kuptueshëm. Donaldi i përket tashmë vetëm Borës!


1
Etiketa: ,

Pas