Humor

I gjuajnë me gotë birre, sulmuesi tregohet një portier i vërtetë/ VD

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:51 - 16/10/19 |
mapo.al

Kemi parë festime golash nga më të ndryshmet, por ajo që ka bërë lojtari i Almere City, Shayon Harrison është me të vërtetë e veçantë.


Sulmuesi 22-vjeçar kaloi skuadrën në avantazh kundër ‘Go Ahead Eagles’ në ‘Eerste Divisie’ në Hollandë, teksa demostroi aftësitë e tij edhe në një tjetër rol.


Gjatë festës së golit, një gotë birrë fluturoi drejt tij dhe Harrison u tregua një portier i vërtetë, ndërsa kapi në mënyrë mjaft ekstravagante gotën me birrë. Lojtari mori një gllënkë dhe më pas e lëshoi gotën drejt barrierave ndarëse të fushës.


Për më tepër shikoni videon:


 

View this post on Instagram

 

🍻 Proost!

A post shared by FOX Sports (@foxsportsnl) on


Etiketa: , ,

Pas