ShowBizz

I habiti të gjithë, Enca kërkon që fytyra e saj të vendoset tek flamuri shqiptar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:24 - 20/08/19 |
ro ot

Një prej këngëtareve më të njohura dhe më të komentuara shqiptare është padyshim Enca Haxhia. Së fundmi, Enca ka vendosur që t’u përgjigjet pyetjeve që i kanë bërë disa fansa. Një prej tyre, e ka pyetur këngëtaren se cili është qëllimi që ajo ka për 10 vitet e ardhshme. “Sinqerisht, çdo ditë që kalon kuptoj se qëllimi më i madh në jetë është të jesh e lumtur. Gjithashtu dua të jem në bilionere e suksesshme e cila sapo ka nisur një familje të re dhe dua fytyrën time në flamurin shqiptar”, është shprehur Enca.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas