ShowBizz

I imituan të qeshurën, ja si Agron Llakaj u kthehet aktorëve të rinj
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:42 - 11/09/19 |
mapo.al

Aktori i humorit Agron Llakaj duket se nuk i pëlqen të jetë subjekt imitimi, ndonëse vetë nuk ngurron që të imitojë persona të njohur publikë.


Në një nga episodet e emisionit “Treshat”, vëllezërit Veshaj dhe Florjan Binaj shihen duke qeshur në mënyrën e tij. Mirëpo, Llakaj nuk ka ngurruar t’u kthehet.


“Ore çuna! Po mundohuni sinkron se kështu si e bëni ju, duket sikur unë leh e jo sikur qesh?!”- ka shkruar ai në ripostimin e videos së humoristëve, në llogarinë e tij personale në “Instagram”.


Ndonëse nuk i ka kursyer emoj-it që tregojnë se komenti është në nota shakaje, kuptohet qartazi se Llakaj nuk e ka pëlqyer aspak përpjekjen e aktorëve të rinj për ta imituar.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas