ShowBizz

“I kalli si cigarja”/ Melinda Ademi diss Taynës dhe Dafinës? (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 22:12 - 18/08/19 |
mapo.al

“A po don pak” titullohet kënga e re e reperes Melinda Ademi. Teksti është i punuar nga vetë artistja në bashkëpunim me Tonic & Denk.


Nuk dihet nëse një pjesë e tekstit i dedikohet rivales së saj Tayna, e cila ka vetëm pak ditë që ka publikuar bashkëpunimin me Dafina Zeqirin.“Kto tjerat demode, jan si gazeta, unë jam ajo që t’vyn, a po don pak?”, thotë Melinda gjatë këngës.Etiketa: ,

Pas