ShowBizz

I kërkoi të kalonin një natë bashkë, Blerim Destani “lë thatë” Xhensila Peren
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:34 - 08/07/18 |
mapo.al

Blerim Destani është nga ata personazhe që nuk duhet të lodhet shumë për t’i bërë femrat për vete, pasi këto të fundit duken se i vijnë shpesh nga mbrapa.


Xhensila Pere është ndër vajzat e njohura shqiptare që ka shprehur gjithmonë pëlqimin e saj ndaj Blerimit.


Disa muaj më parë ajo deklaroi publiksht se Blerim Destani është mashkulli shqiptar më tërheqës në sytë e saj.


Nisur nga kjo deklaratë asokohe Xhensila është pyetur nga prezantuesi i “IN TV” se nëse do të kishte një raport intim me Blerimin, si do të ishte seksi me të?


Ajo deklaroi se:


Është shumë atraktiv Blerim Destani. Nuk e kam takuar ndonjëherë dhe ndaj ndoshta më duket atraktiv, thjesht e kam parë në foto. Soft, e kam  treguar deri tani, por ai të ngjall atë përshtypjen e hard…Por shpresoj, në rast se e takoj, të mos më zhgënjej”.

Kjo deklartatë, e cila shkaktoi shumë zhurmë në media, mbrëmjen e djeshme është rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes teksa Xhensila ishte e ftuar në emisionin “Top Arena”.

Modelja është pyetur se si ka reaguar Blerimi pas kësaj deklarate dhe Xhensila zbuloi se ai nuk e kishte pritur aspak mirë.

Bukuroshja u përgjigj se:

Ëhë, s’e priti mirë, s’ma vari…”

<
>
30856591_192980534833691_3008632231594819584_n 36512724_196043797916868_2450376368190390272_n xhensila-pere Xhensila-Pere-1


Etiketa: , , ,

Pas