ShowBizz

I ndërron jetë personi i afërt, Dafina dhe familja e saj në zi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:59 - 17/09/19 |
mapo.al

Sot ka ndërruar jetë nëna e kushëririt dhe menaxherit të Dafina Zeqirit. Lajmi u komunikua nga vetë Pëllumb Citaku. Mirëpo, Dafina nuk i ka kursyer aspak ngushëllimet dhe fjalët e ndjera.


“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjes së ngushtë, të gjithë dashamirëve dhe neve. Një grua e mrekullueshme na la sot. Ti do të kujtohesh gjithmonë për personin fantastik që ishe Tete”-ka shkruar Dafina në një postim në “Instastory”.


Etiketa:

Pas