Auto

I përket vitit 2020/ Testohet ‘Mercedes Benz E-Class’ i ri, zbulohen të veçantat dhe pamja ‘e frikshme’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:09 - 16/10/18 |
mapo.al

“Mercedes-Benz E-Class” i ri, pritet të promovohet si modeli i vitit 2020.


Ai tashmë është “spiunuar” gjatë testimit dhe në fotografitë e publikuara shihen të jenë përshtatur me fytyrën më të re të “Mercedesit”, sikurse është “A-Class e CLS-Class” i ri.


“E-Classi” pritet të marrë përditësime të mëdha në interierin e tij si dhe të motorëve.


Duket se “Mercedes-Benz E-Class” i ri do të debutojë në 2019-ën ndërsa shitjet e tij pritet të fillojnë gjatë po atij viti.


<
>
auto_2020-mercedes-e-class-spied_11539705528 auto_2020-mercedes-e-class-spied_31539705532 auto_2020-mercedes-e-class-spied_41539705534 auto_2020-mercedes-e-class-spied_51539705535 auto_2020-mercedes-e-class-spied_61539705537


Etiketa: , , ,

Pas