Aktualitet

I përplas makina në Bulqizë, gruaja dhe fëmija në gjendje të rëndë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:39 - 18/04/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në Bulqizë. Mësohet se makina ka përplasur një grua dhe një fëmijë

Burime bëjnë me dije se dy personat e plagosur do të transportohen me helikopter drejt Tiranës për mjekim të specializuar.


Identietet e tyre ende nuk bëhen me dije ndërsa rrethanat e aksidentit janë të paqarta.

Mësohet se gjendja e tyre shëndetësore është e rëndë.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas