ShowBizz

I propozon për lidhje serioze, ja si përgjigjet Gjyste Vulaj (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:23 - 18/08/19 |
mapo.al

Ajo është një prej këngëtareve më të talentuara në Shqipëri. Gjyste Vulaj ka vite që performon në skenë, shpeshherë edhe me veshje ekstravagante.


Vulaj ka qenë opthuajse gjithmonë në vëmendje të mediave. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një propozim për lidhje serioze në ‘Instagram’, mesazh të cilin e ka bërë publik.“Përshëndetje, si jeni? A jeni mirë? A jeni për lidhje serioze?”, i kishte shkruajtur një djalë.


Mirëpo Gjyste është e martuar prej 26 vitesh dhe ka dy fëmijë. Këtë fakt ia bëri të ditur edhe djalit që i propozoi në ‘Instagram’.


Etiketa: ,

Pas