Aktualitet

I ra infarkt, 68-vjeçari mbytet në plazhin e Zvërnecit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:48 - 03/08/20 |
mapo.al

Një 68-vjeçar ka ndërruar jetë në plazhin e Zvërnecit. S.Dh nga Korça, dyshohet se ka pësuar infarkt teksa ka qenë duke notuar dhe për pasojë është mbytur në det.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:30 të ditës së sotme, pranë vendit të quajtur “Hunda e Plakut”, në plazhin e Zvërnecit, ku ai ka qenë duke pushuar me të bijën.


Mësohet se 68-vjeçari vuante nga diabeti.
Etiketa:

Pas