Aktualitet

I ra kuleta në pellgun me aligatorë, nëna me djalin e vogël rrezikon jetën për ta marrë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:45 - 23/07/20 |
mapo.al

Një video e publikuar nga Daily Mail është bërë virale në rrjetet sociale, ku duket një nënë e re me djalin e saj të vogël në një kopsht zoolgjik, ku ka kafshë të egra në Safari North, Minesota.


Gruas së re i ka rënë portofoli në një pellg të mbushur me aligatorë.


Nëna tentonte të merrnte portofolin mes aligatorëve.Ndërsa djali dukej i frikësuar dhe i kërkonte të ëmës të largoheshin, ajo vazhdonte të godiste aligatorët me gurë dhe shkopinj për të marrë portofolin.


Nëna ‘guximtare’ arriti të nxjerrë portofolin nga liqeni dhe u largua me djalin.


Administratorët e kopshtit zoologjik nuk ishin në dijeni të këtaj ngjarjeje, e mësuan pasi kjo video u publikua në mediat sociale. Ata do ngrenë akuza kundër gruas për rrezikim ndaj fëmijës.


Etiketa: , , ,

Pas