Kronika

I riu me BMW parakalon eskortën e ministrit Xhafaj, gazetari: Dil mor truprojë të dhjefsha koburen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 16/08/18 |
mapo.al

Ish-ministri i Mbrojtjes dhe gazetari Dritan Hila ka publikuar një foto në profilin e tij ku duket eskorta e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, në trafik në rrugën Levan- Tepelenë.


Sipas Hilës, teksa të gjitha makinat prisnin në rradhë, madje dhe vetë Ministri Xhafaj, një mjet tjetër tip BMW është futur në parakalim ndërkohë që rruga është vetëm dy kahe lëvizjeje dhe ndalohen parakalimet.


“Ministri i Brendshem rri ne rradhe, koketuli me BMV parakalon. Po dil mor truproje, te dhjefsha koburen, beje mut. Se po nuk e bere ti, kush do ta beje.”


Screenshot_2.jpgEtiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas