Aktualitet

I riu në Lushnje rreh nënën dhe e kërcënon me thikë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:21 - 29/09/21 |
mapo.al

Një 20-vjeçar në Lushnje është arrestuar nga policia pasi ka dhunuar të ëmën dhe më pas e ka kërcënuar me thikë.


Në pranga është vënë i riu me iniciale M.V. Tashmë materialet hetimore i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


“Lushnjë/ Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim M. V., 20 vjeç, banues në Lushnjë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ka kanosur me një mjet të mprehtë(thikë) nënën e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.1Etiketa: , ,

Pas