Aktualitet

Vlorë – I riu kërcënon se do shpërthejë bombolën e gazit në lokal


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:00 - 28/12/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë po ndodh në Vlorë.


Burime policore thonë se një i ri, kërcënon se do të shpërthejë bombolën e gazit brenda një lokali. Ai është ngujuar në ambientet një lokali në lagjen “Isa Boletini”.


I riu ishte në kërkim nga policia, pas një sherri mes tij dhe disa personave të tjerë. Për të mos rënë në prangat e uniformave blu, ai kërcënon se do të hedhë lokalin në erë.Policia e Vlorës vijon t’i bëjë thirrje të riut që të vetëdorëzohet, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe FNSH si dhe shërbimi zjarrfikës.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas