Kronika

I riu nga Burreli i jep fund jetës në stadium

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:24 - 24/10/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Burrel, ku një i ri i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.


Viktima është 20-vjeçari i identifikuar si Ado. F, i cili i ka varur veten brenda ambienteve të stadiumit. Ngjarja ka ndodhur disa momente më parë.


Dyshohet se viktima ka qenë në një gjendje psikologjike të rënduar në momentin e vetëvrajses.


Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton zbardhjen e mëtejshme të rrethanave të ngjarjes.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas