fbpx

Aktualitet

I rrethuar nga femrat, djali i deputetit skena të nxehta në klip

               Publikuar në : 08:34 - 17/07/19 |
mapo.al

Djali i deputetit socialist Fidel Ylli është shfaqur mes femrave të zhveshura. Ai ka publikuar klipin e tij të parë, ku duket i rrethuar nga femrat.


Ajo çfarë bie në sy në klip është se vajzat e zhveshura drastikisht i kanë dhënë një atmosferë shumë të nxehtë klipit, një pjesë e të cilit është xhiruar mbi jaht.<
>
big7 big9 big cruz big big1 big2 big3 big4 big5 big6 big8

“Big Cruz” e ka quajtur veten në art, i biri i Yllit. Ai është rritur në Amerikë dhe është rikthyer në Shqipëri për të bërë bujë me këtë klip.Etiketa: ,

Pas