ShowBizz

“I shkruajta e para”, Dua Lipa tregon historinë e dashurisë me Anwar Hadid

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:56 - 13/05/20 |
mapo.al

Gjatë një interviste me Andy Cohen në “Watch What Happens Live” Dua Lipa ka treguar se si e filloi romancën e saj me Anwar Hadid. Dhe ka qënë Dua ajo që i kishte shkruar e para në rrjetin social, Instagram.


See the source image


Kur prezantuesi e pyeti nëse i ka shkruar ndonjë të famshmi privatisht në rrjetet sociale, këngëtarja 24-vjeçare u përgjigj: “Unë kam një rrëfim për të bërë … e imja ishte për të dashurin tim, i kam shkruar të dashurit tim aktual. Unë përfundimisht e bëra atë”.


See the source image


Andi e pyeti: “Kështu filloi marrëdhënia e juaj?”. Në fakt, ne u takuam për grill. Por më pas vazhdoi në Instagram”, tha ylli shqiptar.

See the source image

Këngëtarja e me famë foli dhe për izolimin duke u shprehur se po ja kalon shumë mirë. “Unë dhe i dashuri im jemi mësuar me udhëtimet, ne mund të bëjmë shtëpi në çdo vend”, vazhdon ajo.

See the source image


Etiketa:

Pas