ShowBizz

I shoqi në kërkim, Angela Martini: Ka marrë pornostare për grua

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:34 - 20/10/19 |
mapo.al

Modelja e njohur me origjinë shqiptare, Angela Martini ka treguar së fundmi se i shoqi gjen gjithçka tek ajo, veçse jo një amvisë të përkushtuar. Angela ka publikuar në “Instagram” një shkrim lidhur me gratë që shqiptare, në vazhdën e të cilave përfshin padyshim edhe veten.


“Martohesh me një grua shqiptare dhe fiton një bashkëshorte, infermiere, pornostare, shefe kuzhine, përkrahëse të flaktë, si dhe investiguese private në të njëjtë kohë”-ka qenë ky shkrimi që ka postuar Angela, duke shtuar: Krahas pjesës së shefes së kuzhinës, pjesa tjetër është ok.


Risjellim në vëmendje se Angela Martini është martuar me biznesmenin Dragos Savulesco, i cili është shpallur prej kohësh në kërkim, për shkak të disa problemeve ligjore me shtetin rumun.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas