ShowBizz

I shoqi ka ngritur këmbën mbi supin e saj, deputetja poston foto
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:21 - 23/07/19 |
mapo.al

Duda Balje është cilësuar si një ndër deputetet më seksi të Kuvendit të Kosovës. Ndryshe nga deputetet e tjera, të cilat shihen kryesisht nën hijen e kostumit, Duda nuk ngurron të shfaqet me një stil ndryshe. Ajo tërheq gjithmonë vëmendje, mirëpo, kësaj rradhe duket se ia ka rrëmbyer bashkëshorti.


Me një këmbë në shpatullën e deputetes, ndërsa është i shtrirë në shezlong dhe me kufje në vesh, kështu ka vendosur të pozojë përkrah Baljes. Kjo e fundit, tejet e qeshur, s’është stepur për ta postuar këtë fotografi nëpër rrjete sociale.


Etiketa:

Pas