Aktualitet

I shpallur në kërkim dy ditë më parë, arrestohet 18-vjeçari (Emri)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 20:04 - 09/11/19 |
mapo.al

Një 18-vjeçar, i shpallur në kërkim dy ditë më parë, është arrestuar mbrëmjen e sotme në Gjirokastër.


Mësohet se në pranga ka rënë Spiro Çelnik Sakollari, nga fshati Kuqar i Përmetit. I riu është kapur në Këlcyrë ndërsa akuzohet për kultivim dhe trafikim të lëndëve narkotike.Policia dhe grupi hetomor në Gjirokastër po punon për zbardhjen e plotë të aktivitetit të 18-vjeçarit, tashmë të arrestuar.Etiketa: , , ,

Pas