I thyen këmbën dhe dorën me shkop bejsbolli – Zbardhet dëshmia e avokatit 

Avokati Marjel Mejdi, i cili ra pre e dhunës barbare me shkop bejsbolli sot në qytetin e Sarandës, ka dhënë dëshminë e parë nga spitali. 39-vjeçari ka thyer këmbën dhe dorën nga goditjet, ndërsa ndodhet në kujdesin e mjekëve. Gjatë dëshmisë së tij para oficerëve të policisë, nga shtrati i spitalit avokati tha se shkak … Continue reading I thyen këmbën dhe dorën me shkop bejsbolli – Zbardhet dëshmia e avokatit