Aktualitet

I veshur sportiv dhe mbi varkë, Meta nis fundjavën jashtë Tirane, mesazhi që jep (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:57 - 01/05/20 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta vijon të shijojë bukuritë e natyrës shqiptare. Këtë mëngjes, kreu i shtetit e ka nisur në një pjesës të mrekullueshme të Shqipërisë, Sheleguri.


Teksa publikon një video, duke shëtitur me varkë, Meta iu uron të gjithë shqiptarëve një fundjavë të mbarë, ndërsa jep edhe mesazhin se koronavirusi mund të mposhtet edhe duke njohur e shijuar bukuritë e rralla që natyra i ka falur vendit tonë.


“Mirëmëngjes nga Sheleguri, ky vend i mrekullueshëm midis Leskovikut dhe Ersekës! Ju uroj të gjithëve një fundjavë të mbarë! 🇦🇱”, shkruan Meta.


Postimi
Mirëmëngjes nga Sheleguri, ky vend i mrekullueshëm midis Leskovikut dhe Ersekës!


Ju uroj të gjithëve një fundjavë të mbarë!


Etiketa: , , ,

Pas