Kronika

I veshur sportiv dhe me kapele në kokë/ Momenti kur Jaeld Çela dorëzohet në polici (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:04 - 16/05/20 |
mapo.al

Publikohen pamjet e momentit të vetëdorëzimit në Drejtorinë e Policisë së Tiranës të ish-drejtorit të kësaj policie, Jaeld Çela.


I veshur sportiv dhe me kapele në kokë, Çela shoqërohet nga avokati i tij mbrojtës, Petrit Ismaili.Ish-drejtori i policisë së Vlorës u vetëdorëzua pas 3 vitesh në arrati, i akuzuar për trafik droge me Habilajt dhe shpërdorim detyre, në të njëjtën dosje hetimore me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas