Bota

I vodhën orën e dorës, i riu kafshon hajdutin në këmbë (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:15 - 04/09/19 |
mapo.al

Daily Mail ka publikuar një video ku shihet një djalë i cili kafshon në këmbë një prej dy hajdutëve të cilët e vodhën në mes të ditës. Ata arritën t’i marrin atij një orë dore, dhe për këtë arsye ai ka bërë rezistencë duke kafshuar njërin prej tyre. Pas kafshimit, edhe hajdutët i kthehen të riut.

Skena u regjistrua nga dëshmitarët përreth ngjarjes, e cila ka ndodhur afër stacionit të trenave në Londër.


<
>
hajd vjedhja hajd1

Etiketa: , ,

Pas