Aktualitet

I vranë të atin dhe xhaxhain, reagon nga burgu Asmer Bilali


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:15 - 31/03/19 |
mapo.al

Asmer Bilali, djali i Astrit Bilalit, i cili u ekzekutua me armë zjarri paraditen e së shtunës në Shkodër, ndodhet në burg, i arrestuar si pjesë e grupit kriminal “Bajri”.


Asmer Bilali ka bërë një reagim në rrjetin social “Facebook”, pas vrasjes së babait dhe xhaxhait të tij. Ai ka shkruar “Lamtumirë kampionë” për babain dhe xhaxhain e tij, të cilët kanë qenë sportistë në garat e hipizmit me kuaj. Këtë mesazh ai e shoqëron me disa lajme nga portalet.


Asmer Bilali ka postuar mbrëmë vonë në dy momente të ndryshme, ndërsa disa komentuesve i ka kthyer përgjigje duke i falënderuar për ngushëllimet ndaj dy familjarëve të tij.
1


Etiketa: , , ,

Pas