Aktualitet

I zhdukur prej dy ditësh, gjendet i pajetë brenda në automjet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:30 - 29/05/21 |
mapo.al

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Vlorë. Paraprakisht dyshohet që personi i pajetë të ketë pësuar infarkt.


Forcat e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të saj.


Viktima mësohet se është gjetur brenda një makine ngjyrë gri. Pritet njoftimi zyrtar i bluve të Vlorës mbi ngjarjen.1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas