Aktualitet

I zhdukur prej tre ditësh, detaje nga vrasja e Endrit Mustafës në Shkodër


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:03 - 17/05/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo mëson të tjera detaje në lidhje me vrasjen e Endrit Mustafës në Shkodër. Burime për Mapo bëjnë me dije se trupi i viktimës është gjetur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në zonën e Livadheve


Të njëjtat burime bëjnë me dije pse 32-vjeçari Endri Mustafa ka qenë i zhdukur prej tre ditësh, më pas ai është denoncuar nga familjarët.


Viktima nuk është një emër i panjohur për autoritetet.Endri Mustafa ka qenë i dënuar për disa vepra penale si; “Vjedhje me armë”, “Plagosje e lehtë me dashje”, “Prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve e municioneve lufatrake” kryer në bashkëpunim.Vendi ku u gjet i pajetë trupi i Endri Mustafës, nuk është i panjohur sa i përket ngjarjeve kriminale. Kujtojmë se dy vite më parë në zonën e Livadheve u vra edhe biznesmeni Arjan Ferracaku.

Lexo edhe :  Rama: Pa Merkel, Ballkani s'do ishte njësoj, për detin e diellin jemi përpara BE


LEXO EDHE:

Vrasje me armë zjarri në Shkodër, kush është viktima (EMRI-DETAJE)

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas