Ia la kolegut autobusin 30 minuta para aksidentit, shoferi që humbi jetën/ FOTO

Naser Sylmetaj është shoferi i cili ka humbur jetën në aksidentin tragjik me 10 viktima, të ndodhur këtë të diel në Brod të Kroacisë. Mësohet se shoferi Sylëmetaj kishte drejtuar autobusin deri gjysmë ore para se të ndodhte aksidenti dhe pasi pushuan në një bar-kafe, drejtimin e mori një tjetër shofer, identiteti i të cilit … Continue reading Ia la kolegut autobusin 30 minuta para aksidentit, shoferi që humbi jetën/ FOTO