Aktualitet

Ibrahimoviç sfidon veten – Sulmuesi i Milanit zhytet në dëborë i zhveshur
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:46 - 13/01/21 |
mapo.al

Sfidat ndaj vetes të  Zlatan Ibrahimoviç nuk kanë të ndalur.Sulmuesi suedez provoi edhe njëherë se nuk i trembet asnjë dukurie natyrore, madje as dëborës.


39-vjeçari e ka treguar këtë përmes një video në rrjetet sociale, ku është zhytur thuajse totalisht nudo në dëborën e ftohtë.Sulmuesi i Milanit aktualisht është jashtë fushave për shkak të një dëmtimi muskulor dhe vendosi të provojë një krioterapi të improvizuar në oborrin e tij.Zlatan doli nga shtëpia e tij i veshur vetëm me të mbathura, ​​u ndalua dhe la veten të binte në dëborë.


Komenti i tij në rrjetet sociale gjithashtu referonte paraqitjet e tij të ardhshme në festivalin e muzikës Sanremo, të cilin ai e riemërtoi Zanremo.


Etiketa: , , ,

Pas