Aktualitet

Identifikohet i ekzekutuari në Athinë, e ëma shpërthen në britma e lotë (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:07 - 30/05/21 |
mapo.al

Mediat greke kanë zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen e 34-vjeçarit shqiptar. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin Aristides Pappas


Në vendin e ngjarjes ndodhet edhe nëna e viktimës, e cila ka shpërthyer në lotë e britma pas vrasjes së të birit.


Informacionet e para thonë se vrasja e tipit mafioz ka ndodhur për shkak të larjes së hesapeve, pasi 34-vjeçari ka qenë një person i njohur për drejtësinë greke.Ai më parë është akuzuar për grabitje dhe trafik droge, ka qenë edhe i dënuar, ndërsa i janë bërë edhe tre atentate të tjera.

LEXO EDHE:

Ekzekutohet shqiptari në Athinë, autori e qëlloi 8 herë në kokë brenda në lokal

 

1


Etiketa: , , ,

Pas