Kronika

Identifikohet personi që humbi jetën në aksidentin e tmerrshëm në Dajt


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:12 - 07/10/18 |
mapo.al

Është identifikuar personi që humbi jetën mbrëmjen e sotme në Surrel, pasi makina me të cilën udhëtonte doli nga rruga dhe përfundoi në greminë.


Florenc Vishkurti, 38-vjeçar,  është personi që humbi jetën, ndërsa dy personat e tjerë Lulzim Balla dhe Zyhdi Alcani janë dërguar në spital ku po mjekohen.


1

Etiketa: , , ,

Pas