Aktualitet

Igli Tare sulmohet nga pitbulli, pëson disa lëndime dhe humb njërin prej qenve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:30 - 05/02/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është raportuar sot nga Italia. Mediet fqinje bëjnë me dije se është sulmuar nga një qen pitbull ish-sulmuesi i kombëtares shqiptare, Igli Tare.


Në momentin e sulmit, Tare ka qenë duke bërë shëtitje me qentë e tij, në Romë.


Siç theksojnë mediet italiane, drejtori sportiv i Lazios ka qenë duke ecuri në rrugë, kur një qen i ka shpëtuar pronarit dhe i është sulur.Ilgi Tare ka mbetur i lënduar, ndërsa nga humbur një qen të tijin, i cili është vrarë nga pitbulli.1
Etiketa:

Pas