ShowBizz

Iku nga “Portokalli” me bujë, Disha merr të shoqin në Tv Klan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:56 - 02/10/19 |
mapo.al

Aktorja e humorit Delinda Disha duket se është larguar nga spektakli “Portokalli” me dëshirën për të punuar përkrah të shoqit.


Disha ka njoftuar para pak ditësh se do ta shohim në Tv Klan në spektaklin “Klanifornia”, i cili pritet të fillojë së shpejti. Mirëpo, së fundmi, ka komunikuar gjithashtu se do të punojë përkrah bashkëshortit.


Ky i fundit do të jetë kostumografi i kastit të aktorëve. “Shihemi në Klanifornia. Super kostume”-ka shkruar aktorja krahas fotos së publikuar në “Instagram”, ku duket i shoqi teksa skicon.Risjellim në vëmendje se largimi i Dishës nga “Portokalli” bëri mjaft bujë, pasi u shoqërua edhe nga një sërë replikash. Ajo më e bujshmja ishte e aktorit dhe moderatorit Salsano Rrapi, i cili tha se aktorja “iku fshehurazi nga programi”.


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas