Kryesore

Ilir Meta publikon foto nga plazhi me mikun e veçantë, ja ku po i kalon pushimet

               Publikuar në : 20:10 - 14/07/18 |
mapo.al

Këtë fundjavë, Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë pranë detit.


Ai ka përshëndetur ndjekësit me një foto nga bregdeti i Rrushkullit, aty ku dhe po pushon. Presidenti është shfaqur me rroba plazhi, dhe me mikun e tij, qenin Roi.“Me Roin, sot në bregdetin e mrekullueshëm të Rrushkullit”- shkruan Meta krah fotos që ka publikuar në Instagram.Etiketa: , , , ,

Pas