Aktualitet

Ilir Shaqiri e kalon izolimin duke u përqafuar dhe duke bërë dashuri
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:01 - 22/03/20 |
mapo.al

Balerini shqiptar, Ilir Shaqiri ,ka treguar në një lidhje me SKYPE në Vizionin e Pasdites sesi po i kalon këto ditë i izoluar në shtëpi, me bashkëshorten dhe vajzën.


Përqafohemi gjithë ditën puthemi gjithë ditën, bëjmë dashuri gjithë ditën, gjë më të bukur nuk ka.
Problemi është që të kalojë sa më shpejt që t’i kthehemi punës dhe të krijojmë të ardhmen tonë. Kjo situatë është diçka që askush nuk e kishte menduar”, tha Shaqiri.Balerini tregoi se ka tre javë që është izoluar dhe bëri thirrje që shqiptarët t’i zbatojnë rregullat. 

E gjithë Italia është përfshirë nga kjo kolerë. Vendi është në izolim dhe janë marr masa. Unë kam prindërit në Shqipëri. Aty ka nevoj për rregull dhe disiplinë. Nuk e kupton sesi dilni rrugës dhe pin kafe. Qendro në shtëpi sepse koha do të jetë e gjatë.Jepni mundësinë shtetit të bëjë punën e vetë”ka thënë balerini shqiptar.


Etiketa: , ,

Pas