fbpx

ShowBizz

“Im bir Goliku”, ish-ministri Tahiri prezanton djalin e porsalindur

               Publikuar në : 18:22 - 19/04/19 |
mapo.alm

Sërish me një djalë ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë. Sot Tahiri e ka prezantuar pjesëtarin më të ri të familjes që qëndron i shtrirë mbi gjoksin e tij.


I veçantë është edhe emri që kanë zgjedhur për vogëlushin, që të kujton këngëtarin e polifonisë Golik Jaupin, me të cilin Tahiri ka postuar dhe një video kohë më parë kur ishte ministër.“Im bir, Goliku 💪 #myson #newborn”, shkruan Tahiri teksa i prezanton botës, djalin e vogël. Tahiri dhe bashkëshortja e tij Fatlinda Berisha, kanë edhe një djalë më të madh 8 vjeçar, Drinin.


<
>
Djali-i-Tahirit Tahiri-djali

 


Etiketa: , ,

Pas